Kullanıcı Sözleşmesi

Şartlar ve Koşullar

Betmatik oyun adresine  Hoş Geldiniz!

Bu hüküm ve koşullar, Betmatik web sitesi olan https://scarehousemovie.com/ adresinde bulunan Web Sitesinin kullanımına ilişkin kuralları ve düzenlemeleri ana hatlarıyla belirtmektedir.

Bu web sitesine erişerek bu hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Bu sayfada belirtilen hüküm ve koşulların tamamını kabul etmiyorsanız Betmatik web sitesini kullanmaya devam etmeyin.

Aşağıdaki terminoloji bu Şartlar ve Koşullar, Gizlilik Beyanı ve Sorumluluk Reddi Bildirimi ve tüm Sözleşmeler için geçerlidir: “İstemci”, “Siz” ve “Sizin”, bu web sitesine giriş yapan ve Şirketin şart ve koşullarına uyan kişiyi ifade eder. “Şirket”, “Kendimiz”, “Biz”, “Bizim” ve “Bize”, Şirketimizi ifade eder. “Taraf”, “Taraflar” veya “Biz”, hem Müşteriyi hem de kendimizi ifade eder. Tüm terimler, Şirketin belirtilen hizmetlerinin sağlanmasıyla ilgili olarak Müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Müşteriye yardım etme sürecini en uygun şekilde üstlenmek için gerekli olan teklif, kabul ve ödeme değerlendirmesini ifade eder, yürürlükteki tr yasalarına uygun ve tabidir. Yukarıdaki terminolojinin veya tekil, çoğul, büyük harfle ve/veya o/o veya onlar biçimindeki diğer kelimelerin herhangi bir kullanımı birbirinin yerine kullanılabilir ve bu nedenle aynı şeyi ifade ediyor olarak kabul edilir.

Lisans

Aksi belirtilmediği sürece, Betmatik ve/veya lisans verenleri Betmatik’teki tüm materyallerin fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Tüm fikri mülkiyet hakları saklıdır. Bu içeriğe, bu hüküm ve koşullarda belirtilen kısıtlamalara tabi olarak kendi kişisel kullanımınız için Betmatik’ten erişebilirsiniz.

Yapmamalısın:

  • Betmatik’teki materyali yeniden yayınlayın
  • Betmatik’ten materyal satın, kiralayın veya alt lisanslayın
  • Betmatik’ten materyalleri çoğaltmak, kopyalamak veya kopyalamak
  • Betmatik’teki içeriği yeniden dağıtın

Bu Sözleşme an itibariyle başlamış bulunmaktadır.

Bu web sitesinin bazı bölümleri, kullanıcılara web sitesinin belirli alanlarında fikir ve bilgi paylaşımında bulunma ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı sunar. Betmatik, yorumları web sitesinde bulunmadan önce filtrelemez, düzenlemez, yayınlamaz veya incelemez. Yorumlar Betmatik’in, acentelerinin ve/veya iştiraklerinin görüş ve düşüncelerini yansıtmaz. Yorumlar, görüş ve düşüncelerini yayınlayan kişinin görüş ve düşüncelerini yansıtır. Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, Betmatik, Yorumlardan veya bu Yorumların herhangi bir şekilde kullanılması ve/veya yayınlanması ve/veya ortaya çıkması sonucunda ortaya çıkan ve/veya maruz kalınan hiçbir sorumluluk, zarar veya masraftan sorumlu olmayacaktır. İnternet sitesi.

Betmatik, tüm Yorumları izleme ve uygunsuz, rahatsız edici veya bu Hüküm ve Koşulların ihlaline neden olabilecek Yorumları kaldırma hakkını saklı tutar.

Aşağıdakileri garanti ve beyan edersiniz:

  • Yorumları web sitemize gönderme hakkına sahipsiniz ve bunu yapmak için gerekli tüm lisanslara ve izinlere sahipsiniz;
  • Yorumlar, herhangi bir üçüncü tarafın telif hakkı, patenti veya ticari markası dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir fikri mülkiyet hakkını ihlal etmez;
  • Yorumlar, gizliliğin ihlali niteliğinde olan herhangi bir hakaret, iftira, saldırganlık, ahlaksızlık veya başka bir şekilde yasa dışı materyal içermemektedir.
  • Yorumlar, iş veya özel veya ticari faaliyetleri veya yasa dışı faaliyetleri teşvik etmek veya tanıtmak için kullanılmayacaktır.

Betmatik oyun sitesi ekibi, yorumlarınızı her türlü form, format veya ortamda kullanma, çoğaltma, düzenleme ve başkalarına kullanma, çoğaltma ve düzenleme yetkisi verme konusunda münhasır olmayan bir lisans veriyorsunuz.